03 червня 2014

Наказ Мінсоцполітики, Мінфіну, Мінюсту України "Про затвердження Змін до Порядку повернення коштів, надміру виплачених за призначеними субсидіями"

Просимо розглянути проект постанови КМУ "Про внесення змін до Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 10.06.2014 р. на електронну адресу : anel@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М

[ Детальніше... ]

Проект постанови КМУ "Про внесення змін до Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій"

Просимо розглянути проект постанови КМУ "Про внесення змін до Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 10.06.2014 р. на електронну адресу : anel@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект розпорядження КМУ "Про затвердження плану заходів з проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи щодо запровадження компенсації додаткових витрат на оплату комунальних послуг в умовах підвищення цін і тарифів на послуги"

Просимо розглянути проект розпорядження КМУ "Про затвердження плану заходів з проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи щодо запровадження компенсації додаткових витрат на оплату комунальних послуг в умовах підвищення цін і тарифів на послуги" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 10.06.2014 р. на електронну адресу : anel@fpsu.org.ua , olkor@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України"(щодо забезпечення інвалідів автомобілями)

 

Просимо надати свої пропозиції стосовно законопроекту про внесення змін до Закону України "Щодо забезпечення інвалідів автомобілями" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 10.06.2014 р. на електронну адресу :anel@fpsu.org.ua , mvs55@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

 

[ Детальніше... ]

Проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям"

Просимо розглянути проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 10.06.2014 р. на електронну адресу : anel@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Наказ Мінагрополітики України "Про внесення зміни до наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 17 жовтня 2011 р. №546"

Просимо розглянути Наказ Мінагрополітики України "Про внесення зміни до наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 17 жовтня 2011 р. №546" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 06.06.2014 р. на електронну адресу : prihodko@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України "Про внесення зміни до наказу Міністерства аграрної політики України від 03 листопада 2005 р. №602"

Просимо розглянути наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України "Про внесення зміни до наказу Міністерства аграрної політики України від 03 листопада 2005 р. №602" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 06.06.2014 р. на електронну адресу : prihodko@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект наказу Міністерства освіти і науки України "Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки , молоді і спорту України від 13 серпня 2012 р. №912"

Просимо розглянути проект наказу Міністерства освіти і науки України "Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки , молоді і спорту України від 13 серпня 2012 р. №912"(додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 06.06.2014 р. на електронну адресу : prihodko@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект наказу Міністерства освіти і науки України "Про внесення зміни до наказу Міністерства освіти і науки України від 03 вересня 2007 р. №781"

Просимо розглянути проект наказу Міністерства освіти і науки України "Про внесення зміни до наказу Міністерства освіти і науки України від 03 вересня 2007 р. №781"(додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 06.06.2014 р. на електронну адресу : prihodko@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект наказу Міністерства освіти і науки України "Про внесення зміни до наказу Міністерства освіти і науки України від 26 вересня 2005 р. №557"

Просимо розглянути проект наказу Міністерства освіти і науки України "Про внесення зміни до наказу Міністерства освіти і науки України від 26 вересня 2005 р. №557"(додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 06.06.2014 р. на електронну адресу : prihodko@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]