29 травня 2014

Проект постанови КМУ "Про затвердження Порядку залучення до планових перевірок, що проводяться органами Державної податкової служби України, органів Пенсійного фонду України"

Просимо розглянути проект постанови КМУ "Про затвердження Порядку залучення до планових перевірок, що проводяться органами Державної податкової служби України, органів Пенсійного фонду України" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 05.06.2014 р. на електронну адресу : mvs55@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  заступника    Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Закон України про внесення змін до Закону України "Про реструктуризацію заборгованості з квартирної плати, плати за житлово-комунальні послуги, спожиті газ та електроенергію"

Просимо розглянути Закон України про внесення змін до Закону України "Про реструктуризацію заборгованості з квартирної плати, плати за житлово-комунальні послуги, спожиті газ та електроенергію" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 05.06.2014 р. на електронну адресу : anel@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  заступника    Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Наказ Мінприроди України "Про внесення змін до наказу Мінприроди України від 02.06.2011 №185"

Просимо розглянути наказ Мінприроди України "Про внесення змін до наказу Мінприроди України від 02.06.2011 №185" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 05.06.2014 р. на електронну адресу : prihodko@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  заступника    Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Наказ Мінсоцполітики та МОЗ України "Про унесення змін до Умов оплати праці працівників закладів охорони здоров'я та установ соціального захисту населення"

Просимо розглянути наказ Мінсоцполітики та МОЗ України "Про унесення змін до Умов оплати праці працівників закладів охорони здоров'я та установ соціального захисту населення" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 06.06.2014 р. на електронну адресу : prihodko@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  заступника    Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]