28 травня 2014

Наказ Мінсоцполітики та МОЗ України "Про затвердження Порядку взаємодії суб'єктів при наданні соціальної послуги паліативного догляду вдома невиліковно хворим"

Просимо розглянути наказ Мінсоцполітики та МОЗ України "Про затвердження Порядку взаємодії суб'єктів при наданні соціальної послуги паліативного догляду вдома невиліковно хворим" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 02.06.2014 р. на електронну адресу : anel@fpsu.org.ua , legkov@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  заступника    Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект постанови КМУ "Про затвердження Порядку призначення та виплати допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям , дітям-інвалідам та інвалідам з дитинства , тимчасової державної допомоги дітям, громадянам України

Просимо розглянути проект постанови КМУ "Про затвердження Порядку призначення та виплати допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям , дітям-інвалідам та інвалідам з дитинства , тимчасової державної допомоги дітям, громадянам України , які проживають на тимчасово окупованій території АР Крим та м.Севастополя" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 02.06.2014 р. на електронну адресу : anel@fpsu.org.ua , для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  заступника    Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект постанови КМУ "Про реорганізацію деяких казенних підприємств"

Просимо розглянути проект постанови КМУ "Про реорганізацію деяких казенних підприємств" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 02.06.2014 р. на електронну адресу : tanya@fpsu.org.ua , для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  заступника    Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект постанови КМУ "Про внесення змін до Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво ,транспортування та постачання , послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води та Порядку формування тарифів

Просимо розглянути проект постанови КМУ "Про внесення змін до Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво ,транспортування та постачання , послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води та Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 03.06.2014 р. на електронну адресу : anel@fpsu.org.ua , для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  заступника    Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]