26 травня 2014

Наказ МОЗ України "Про внесення змін до наказу МОЗ України від 06 серпня 2013 року №693"

Просимо розглянути наказ МОЗ України "Про внесення змін до наказу МОЗ України від 06 серпня 2013 року №693" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 29.05.2014 р. на електронну адресу : legkov@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  заступника    Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Наказ МОЗ України "Про затвердження переліку кліничих індикаторів, що підлягають моніторингу, при лікувані осіб з гіпертонічною хворобою та цукровим діабетом 2 типу "

Просимо розглянути наказ МОЗ України "Про затвердження переліку кліничих індикаторів, що підлягають моніторингу, при лікувані осіб з гіпертонічною хворобою та цукровим діабетом 2 типу " (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 29.05.2014 р. на електронну адресу : legkov@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  заступника    Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект указу Президента України "Про визнання такими,що встратили чинність, деяких указів Президента України"

Просимо розглянути проект указу Президента України "Про визнання такими,що встратили чинність, деяких указів Президента України" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх на електронну адресу : mvs55@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді до 29.05.2014 .За дорученням  заступника    Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]