20 травня 2014

Проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про державну службу"

Просимо розглянути проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про державну службу" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 27.05.2014 р. на електронну адресу : prihodko@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  заступника    Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання добровільного медичного страхування"

Просимо розглянути проект Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання добровільного медичного страхування" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 23.05.2014 р. на електронну адресу : anel@fpsu.org.ua , yulia@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  заступника    Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект постанови КМУ "Про формування та реалізацію державної регіональної політики"

Просимо розглянути проект постанови КМУ "Про формування та реалізацію державної регіональної політики" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 27.05.2014 р. на електронну адресу : prihodko@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  заступника    Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Комітет Верховної Ради України у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів про законопроект про внесення змін до Закону України "Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні"

Просимо надати свої пропозиції стосовно законопроекту про внесення змін до Закону України "Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 26.04.2014 р. на електронну адресу : tanya@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування "(щодо недопущення звуження прав зареєстрованих безробітних)

Просимо розглянути проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування "(щодо недопущення звуження прав зареєстрованих безробітних) (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 23.05.2014 р. на електронну адресу : yulia@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  заступника    Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]