15 травня 2014

Наказ Мінрегіону України "Про затвердження Типового положення про інспекцію з благоустрою населеного пункту"

Просимо розглянути наказ Мінрегіону України "Про затвердження Типового положення про інспекцію з благоустрою населеного пункту" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 20.05.2014 р. на електронну адресу : prihodko@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  заступника    Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

 

[ Детальніше... ]

Наказ Мінсоцполітики 'Про затвердження Порядку взаємодії державних органів та установ щодо професійної реабілітації, зайнятості та працевлаштування інвалідів"

Просимо розглянути наказ Мінсоцполітики 'Про затвердження Порядку взаємодії державних органів та установ щодо професійної реабілітації, зайнятості та працевлаштування інвалідів" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 23.05.2014 р. на електронну адресу : koldog@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  заступника    Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

 

[ Детальніше... ]

Наказ Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України "Про затвердження Змін до Інструкції про особливості направлення осіб рядового і начальницького складу Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації Укра

Просимо розглянути наказ Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України "Про затвердження Змін до Інструкції про особливості направлення осіб рядового і начальницького складу Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України у службові відрядження в межах України та за кордон" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 23.05.2014 р. на електронну адресу : prihodko@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  заступника    Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

 

[ Детальніше... ]

Проект Закону України "Про внесення змін до законів України "Про державну службу" та "Про центральні органи виконавчої влади"

Просимо розглянути проект Закону України "Про внесення змін до законів України "Про державну службу" та "Про центральні органи виконавчої влади" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 23.05.2014 р. на електронну адресу : prihodko@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  заступника    Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

 

[ Детальніше... ]

Наказ Міністерства культури України "Про внесення змін до деяких наказів Міністерства культури і туризму України"

Просимо розглянути наказ Міністерства культури України "Про внесення змін до деяких наказів Міністерства культури і туризму України" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 23.05.2014 р. на електронну адресу : prihodko@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  заступника    Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

 

[ Детальніше... ]