12 травня 2014

Держгірпромнагляд України "Про затвердження Правил охорони праці у цементій промисловості"

Просимо розглянути наказ Держгірпромнагляду України "Про затвердження Правил охорони праці у цементій промисловості"(додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 19.05.2014 р. на електронну адресу : legkov@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Наказ Міністерства юстиції України "Про впорядкування умов оплати праці працівників Державної кримінально-виконавчої служби України, які не мають спеціальних звань"

Просимо розглянути наказ Міністерства юстиції України "Про впорядкування умов оплати праці працівників Державної кримінально-виконавчої служби України, які не мають спеціальних звань" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 20.05.2014 р. на електронну адресу : prihodko@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект постанови КМУ "Про внесення змін до Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу"

Просимо розглянути проект постанови КМУ "Про внесення змін до Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 19.05.2014 р. на електронну адресу : koldog@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Наказ МОЗ України та МВС України "Про внесення змін до Положення про медичний огляд кандидатів у водії та водіїв транспортних засобів"

Просимо розглянути наказ МОЗ України та МВС України "Про внесення змін до Положення про медичний огляд кандидатів у водії та водіїв транспортних засобів" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 19.05.2014 р. на електронну адресу : legkov@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]