квітня 2014

25 квітня 2014

Проект Закону України "Про внесення змін до деяких законів України у сфері поводження з побутовими відходами"

Просимо розглянути проект Закону України "Про внесення змін до деяких законів України у сфері поводження з побутовими відходами" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 06.05.2014 р. на електронну адресу :  legkov@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Наказ Мінрегіону України "Про затвердження Положення про технологічні регламенти виробництва питної води та централізованого водовідведення"

Просимо розглянути наказ Мінрегіону України "Про затвердження Положення про технологічні регламенти виробництва питної води та централізованого водовідведення" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 06.05.2014 р. на електронну адресу :  legkov@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект постанови КМУ "Про внесення змін до деяких постанов КМУ щодо мінімального розміру пенсійної виплати окремим категоріям громадян"

Просимо розглянути проект постанови КМУ "Про внесення змін до деяких постанов КМУ щодо мінімального розміру пенсійної виплати окремим категоріям громадян" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 05.05.2014 р. на електронну адресу :  denis@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Рекомендації Мінсоцполітики щодо розроблення анкети самооцінювання , переліків засобів вимірювання, критеріїв оцінювання результатів неформального професійного навчання за робітничою професією

Просимо розглянути Рекомендації Мінсоцполітики щодо розроблення анкети самооцінювання , переліків засобів вимірювання, критеріїв оцінювання результатів неформального професійного навчання за робітничою професією (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 05.05.2014 р. на електронну адресу :  koldog@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Наказ Мінсоцполітики "Про затвердження форм акта обстеження матеріально-побутових умов проживання особи, яка потребує надання соціальних послуг із встановленням диференційованої плати, та примірного договору про надання соціальних послуг із встановленням

Просимо розглянути наказ Мінсоцполітики "Про затвердження форм акта обстеження матеріально-побутових умов проживання особи, яка потребує надання соціальних послуг із встановленням диференційованої плати, та примірного договору про надання соціальних послуг із встановленням диференційованої плати " (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 05.05.2014 р. на електронну адресу :  anel@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

23 квітня 2014

Комітет Верховної Ради України у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів про законопроект щодо створення умов для легального працевлаштування та легалізації доходів громадян

Просимо надати свої пропозиції стосовно законопроекту щодо створення умов для легального працевлаштування та легалізації доходів громадян (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 29.04.2014 р. на електронну адресу : tanya@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці "Щодо гарантій для працівників на час виконання обов'язків у зв'язку з мобілізацією"

Просимо надати свої пропозиції стосовно проекту  Закону України "Щодо гарантій для працівників на час виконання обов'язків у зв'язку з мобілізацією" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 25.04.2014 р. на електронну адресу : tanya@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" та "Про збільшення розміру допомоги при народженні дитини та покращення демографічної ситуації у державі"

Просимо надати свої пропозиції стосовно проектів законів України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" та "Про збільшення розміру допомоги при народженні дитини та покращення демографічної ситуації у державі" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 25.04.2014 р. на електронну адресу : anel@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Наказ Мінмолодьспорту України "Про затвердження Порядку проведення атестації тренерів (тренерів - викладачів) та спортивних суддів , фахівців з питань фізкультурно-спортивної реабілітації, які беруть участь у фізкультурно-оздоровчих, фізкультурно-реабілі

Просимо розглянути наказ Мінмолодьспорту  України "Про затвердження Порядку проведення атестації тренерів (тренерів - викладачів) та спортивних суддів , фахівців з питань фізкультурно-спортивної реабілітації, які беруть участь у фізкультурно-оздоровчих, фізкультурно-реабілітаційних та спортивних заходах для інвалідів " (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 30.04.2014 р. на електронну адресу : nikituk@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

22 квітня 2014