березня 2014

28 березня 2014

Проект постанови КМУ "Про внесення змін до Порядку компенсації роботодовцям частини фактичних витрат, пов'язаних із сплатою єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування"

Просимо розглянути проект постанови КМУ "Про внесення змін до Порядку компенсації роботодовцям частини фактичних витрат, пов'язаних із сплатою єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 02.04.2014 р. на електронну адрес : koldog@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект постанови КМУ "Про внесення змін до постанови КМУ від 29 квітня 2004 р. №558"

Просимо розглянути проект постанови КМУ "Про внесення змін до постанови КМУ від 29 квітня 2004 р. №558" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 04.04.2014 р. на електронну адрес : anel@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект постанови КМУ "Питання виплати працівникам державних і комунальних клубних закладів, парків культури і відпочинку , центрів(будинків) народної творчості, центрів культури і дозвілля, центрів дозвілля доплати за вислугу років

Просимо розглянути проект постанови КМУ "Питання виплати працівникам державних і комунальних клубних закладів, парків культури і відпочинку , центрів(будинків) народної творчості, центрів культури і дозвілля, центрів дозвілля доплати за вислугу років, допомоги для оздоровлення під час надання щорічної відпустки та матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань " (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 31.03.2014 р. на електронну адрес : prihodko@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Наказ МОЗ України "Про затвердження Порядку контрольованої стимуляції яєчників при заплідненні ін вітро у жінок із безпліддям"

Просимо розглянути наказ МОЗ України "Про затвердження Порядку контрольованої стимуляції яєчників при заплідненні ін вітро у жінок із безпліддям" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 02.04.2014 р. на електронну адрес : prihodko@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

27 березня 2014

Проект постанови КМУ "Питання оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери"

Просимо розглянути проект постанови КМУ "Питання оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 31.03.2014 р. на електронну адрес : anel@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення додаткових гарантій соціального захисту працюючим батькам дітей-інваладів підгрупи А та інваладів з дитинства I групи підгрупи А"

Просимо розглянути проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення додаткових гарантій соціального захисту працюючим батькам дітей-інваладів підгрупи А та інваладів з дитинства I групи підгрупи А" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 28.03.2014 р. на електронну адрес : anel@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

25 березня 2014

Проект постанови КМУ "Питання оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери"

Просимо розглянути проект постанови КМУ "Питання оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 27.03.2014 р. на електронну адрес : koldog@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]