лютого 2014

14 лютого 2014

Наказ Міністерства енергетики та вугільної промисловості України "Про затвердження Норм безоплатної видачі спеціального одягу, спеціального взуття та інших засобів індивідуального захисту працівникам , які зайнятті на роботах з радіоактивними речовинами

Просимо розглянути наказ Міністерства  енергетики та вугільної промисловості України "Про затвердження Норм безоплатної видачі спеціального одягу, спеціального взуття та інших засобів індивідуального захисту працівникам , які зайнятті на роботах з радіоактивними речовинами та джерелами іонізуючого випромінювання" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 20.02.2014 р. на електронну адрес:legkov@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Мінсоцполітики про підготовку щорічних доповідей МОП

Просимо розглянути та  надати кандидатуру до складу міжвідомчої робочої групи із зазначенням контактної інформації (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 21.02.2014 р. на електронну адрес: legkov@fpsu.org.ua , shilov@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці про внесення змін до Закону України "Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії"

Просимо надати пропозиції стосовно змін до Закону України "Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 18.02.2014 на електронну адресу:   anel@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект постанови КМУ "Про внесення зміни до пункту 4 постанови КМУ від 30 серпня 2002 р. №1298"

Просимо розглянути проект постанови КМУ "Про внесення зміни до пункту 4 постанови КМУ від 30 серпня 2002 р. №1298" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 18.02.2014 р. на електронну адрес: anel@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Комітет Верховної Ради України у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування"(щодо зміни розміру допомоги на поховання пенсіонера)

Просимо надати пропозиції стосовно змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування"(щодо зміни розміру допомоги на поховання пенсіонера) (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 20.02.2014 на електронну адресу:   denis@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

13 лютого 2014