січня 2014

31 січня 2014

Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці про проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії"

Просимо надати пропозиції стосовно проекту Закону України "Про внесення змін до  Закону України "Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 31.01.2014 на електронну адресу:  anel@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

30 січня 2014

Комітет Верховної Ради України у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів про проект Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування"

Просимо надати пропозиції стосовно проекту Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування"(щодо відшкодувння витрат на виплату та доставку пільгових пенсій вищими навчальними закладами) (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 06.02.2014 на електронну адресу:  denis@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Комітет Верховної Ради України у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів про проект Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування"

Просимо надати пропозиції стосовно проекту Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування"(додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 04.02.2014 на електронну адресу:  denis@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Комітет Верховної Ради України у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів щодо проекту Закону про внесення змін до деяких законів України щодо поліпшення пенсійного забезпечення

Просимо надати пропозиції стосовно проекту Закону про внесення змін до деяких законів України щодо поліпшення пенсійного забезпечення (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 04.02.2014 на електронну адресу: denis@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Комітет Верховної Ради України у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів щодо законопроекту про внесення змін до Кримінально-виконавчого кодексу України

Просимо надати пропозиції стосовно законопроекту про внесення змін до Кримінально-виконавчого кодексу України (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 05.02.2014 на електронну адресу:  tanya@fpsu.org.ua , denis@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

28 січня 2014

Проект розпорядження КМУ "Про затвердження плану заходів з виконання у 2014 р. Національної програми сприяння розвитку малого підприємництва в Україні"

Просимо розглянути проект розпорядження  КМУ "Про затвердження плану заходів з виконання у 2014 р. Національної програми сприяння розвитку малого підприємництва в Україні" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 03.02.2014 р. на електронну адресу: koldog@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В

[ Детальніше... ]

Проект Закону України "Про внесення змін до статті 229 Кодексу України про адміністративні правопорушення"

Просимо розглянути проект Закону України "Про внесення змін до статті 229 Кодексу України про адміністративні правопорушення" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 03.02.2014 р. на електронну адресу: tanya@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В

[ Детальніше... ]

Наказ Міністерства освіти і науки України "Про затвердження Типових штатних нормативів вищих навчальних закладів першого та другого рівня акредитації"

Просимо розглянути наказ Міністерства освіти і науки України "Про затвердження Типових штатних нормативів вищих навчальних закладів першого та другого рівня акредитації" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 28.01.2014 р. на електронну адресу: prihodko@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В

[ Детальніше... ]

27 січня 2014

Проект постанови КМУ "Про внесення змін до постанови КМУ від 15 квітня 2013р. №347"

Просимо розглянути проект постанови  КМУ "Про внесення змін до постанови КМУ від 15 квітня 2013р. №347" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 28.01.2014 р. на електронну адресу: koldog@fpsu.org.ua  , zula@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В

[ Детальніше... ]

24 січня 2014

Проект постанови КМУ "Про внесення змін до Порядку розміщення державного замовлення на підготовку фахівців, наукових , науково-педагогічних та робітничих кадрів, підвищення кваліфікації та перепідготовку кадрів"

Просимо розглянути проект постанови КМУ "Про внесення змін до Порядку розміщення державного замовлення на підготовку фахівців, наукових , науково-педагогічних та робітничих кадрів, підвищення кваліфікації та перепідготовку кадрів" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 31.01.2014 р. на електронну адресу: koldog@fpsu.org.ua  , yulia@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В

[ Детальніше... ]