грудня 2013

31 грудня 2013

Проект постанови Кабінету Міністрів України " Про затвердження Переліку документів, що підтверджують досвід роботи у сільскому господарстві"

Просимо розглянути проект постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Переліку документів, що підтверджують досвід роботи у сільскому господарстві" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 24.01.2014 р. на електронну адресу: prihodko@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Проект Закону України "Про запровадження обов'язкової професійної пенсійної системи для особливих категорій професій , пов'язаних із ризиком для життя"

Просимо розглянути проект Закону України "Про запровадження обов'язкової професійної пенсійної системи для особливих категорій професій , пов'язаних із ризиком для життя" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 13.01.2014 р. на електронну адресу: denis@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

30 грудня 2013

Проект указу Президента України "Про надання Харківській державній науковій бібліотеці ім. В.Г.Короленка статусу національної"

Просимо розглянути  проект указу Президента України "Про надання Харківській державній науковій бібліотеці ім. В.Г.Короленка статусу національної" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 09.01.2014 р. на електронну адресу: prihodko@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці про проект Закону України про внесення зміни до Закону України "Про зайнятість населення"

Просимо надати пропозиції стосовно проекут Закону України про внесення зміни до Закону України "Про зайнятість населення" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 15.01.2014 на електронну адресу:  koldog@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Комітет Верховної Ради України у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів про законопроект "Про внесення змін до деяких законів України з питань пенсійного забезпечення"

Просимо надати пропозиції стосовно законопроекту "Про внесення змін до деяких законів України з питань пенсійного забезпечення" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 10.01.2014 на електронну адресу:  denis@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

27 грудня 2013

Проект постанови КМУ "Про внесення змін до пункту 2 Порядку акумулювання сільскогосподарськими підприємствами сум податку на додану вартість на спеціальних рахунках, відкритих у банках та/або органах, які здійснюють казначейське обслуговування бюджетних

Просимо розглянути проект постанови КМУ "Про внесення змін до пункту 2 Порядку акумулювання сільскогосподарськими підприємствами сум податку на додану вартість на спеціальних рахунках, відкритих у банках та/або органах, які здійснюють казначейське обслуговування бюджетних коштів" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 30.12.2013 р. на електронну адресу: anel@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Наказ Мінінфраструктури України "Про внесення змін до Тарифів на перевезення пасажирів, багажу і вантажобагажу залізничним транспортом у внутрішньому сполученні"

Просимо розглянути наказ Мінінфраструктури України "Про внесення змін до Тарифів на перевезення пасажирів, багажу і вантажобагажу залізничним транспортом у внутрішньому сполученні" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 09.01.2014 р. на електронну адресу: anel@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

25 грудня 2013

Проект постанови КМУ "Про внесення зміни у додаток 24 до постанови КМУ від 14 серпня 2013 р. № 703"

Просимо розглянути  проект постанови КМУ "Про внесення зміни  у додаток 24 до постанови КМУ від 14 серпня 2013 р. № 703" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 27.12.2013 р. на електронну адресу: prihodko@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

24 грудня 2013

Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці щодо прийняття Закону України "Про адміністративні послуги"

Просимо надати пропозиції стосовно проекту  Закону України про внесення змін до деяких законів України , пов'язаних з діяльністю Міністерства юстиції України, Державної архівної служби України,  Державної реєстраційної служби України, у зв'язку з прийняттям Закону України "Про адміністративні послуги" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 30.12.2013 на електронну адресу:  tanya@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект постанови КМУ "Про внесення змін до Порядку надання щомісячної грошової допомоги особі, яка проживає разом з інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комсії медичного закладу потребує постійного стороннього

Просимо розглянути  проект постанови КМУ "Про внесення змін до Порядку надання щомісячної грошової допомоги особі, яка проживає разом з інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комсії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за ним" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 30.12.2013 р. на електронну адресу: anel@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]