листопада 2013

29 листопада 2013

Проект постанови КМУ "Про внесення зміни до пункту 10 Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченним сім'ям"

Просимо розглянути проект постанови КМУ "Про внесення зміни до пункту 10 Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченним сім'ям" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 02.12.2013 р. на електронну адресу: anel@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Проект постанови КМУ "Про внесення змін до постанови КМУ від 28 липня 2004р. №976"

Просимо розглянути проект постанови КМУ "Про внесення змін до постанови КМУ від 28 липня 2004р. №976" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 02.12.2013 р. на електронну адресу: anel@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Проект наказу Мінсоцполітики "Про затвердження Змін до Методики обчислення сукупного доходу сім'ї для всіх видів соціальної допомоги"

Просимо розглянути проект наказу Мінсоцполітики "Про затвердження Змін до Методики обчислення сукупного доходу сім'ї для всіх видів соціальної допомоги" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 02.12.2013 р. на електронну адресу: anel@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Проект постанови КМУ "Про внесення змін до Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги"

Просимо розглянути проект постанови КМУ "Про внесення змін до Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 03.12.2013 р. на електронну адресу: tanya@fpsu.org.ua , anel@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Наказ Міністерства інфраструктури України "Про внесення змін до Положення про порядок присвоєння звань особам командного складу морських суден"

Просимо розглянути наказ Міністерства інфраструктури України "Про внесення змін до Положення про порядок присвоєння звань особам командного складу морських суден" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 04.12.2013 р. на електронну адресу: tanya@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Наказ Міністерства культури України "Про доповнення Переліку національних закладів культури, для працівників яких при визначенні посадових окладів застосовується додатковий коефіцієнт підвищення посадових окладів"

Просимо розглянути наказ Міністерства культури України "Про доповнення Переліку національних закладів культури, для працівників яких при визначенні посадових окладів застосовується додатковий коефіцієнт підвищення посадових окладів" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 02.12.2013 р. на електронну адресу: anel@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

28 листопада 2013

Наказ Міністерства інфраструктури України "Про затвердження Порядку підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів для надання послуг з перевезення пасажирів і вантажів"

Просимо розглянути наказ Міністерства інфраструктури України "Про затвердження Порядку підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів для надання послуг з перевезення пасажирів і вантажів" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 04.12.2013 р. на електронну адресу: koldog@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Наказ Міністерства доходів і зборів України "Про затвердження Порядку інформування роботодавців платника податку про наявність порушень застосування податкової соціальної пільги

Просимо розглянути наказ Міністерства доходів і зборів України "Про затвердження Порядку інформування роботодавців платника податку про наявність порушень застосування податкової соціальної пільги, позбавлення платника податку або про відновлення його права на податкову соціальну пільгу та форми Повідомлення про наявність порушень" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 02.12.2013 р. на електронну адресу: anel@fpsu.org.ua , krivoy@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Наказ Міністерства доходів і зборів України "Про затвердження форми Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку(форма №1ДФ) та Порядку заповнення та подання податковими агентами

Просимо розглянути наказ Міністерства доходів і зборів України "Про затвердження форми Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку(форма №1ДФ) та Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 05.12.2013 р. на електронну адресу: anel@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

27 листопада 2013

Проект Закону України Міністерства інфраструктури України "Про автомобільний транспорт"

Просимо розглянути проект Закону України Міністерства інфраструктури України "Про автомобільний транспорт" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 03.12.2013 р. на електронну адресу: koldog@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]