27 листопада 2013

Проект Закону України Міністерства інфраструктури України "Про автомобільний транспорт"

Просимо розглянути проект Закону України Міністерства інфраструктури України "Про автомобільний транспорт" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 03.12.2013 р. на електронну адресу: koldog@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Проект постанови КМУ "Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виконання програми селекції у тваринництві та птахівництві на підприємствах агропромислового комплексу"

Просимо розглянути проект постанови КМУ "Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виконання програми селекції у тваринництві та птахівництві на підприємствах агропромислового комплексу" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 04.12.2013 р. на електронну адресу: anel@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Наказ МОЗ України "Про внесення змін до наказу МОЗ України від 02 лютого 2011 року №49"

Просимо розглянути Наказ МОЗ України "Про внесення змін до наказу МОЗ України від 02 лютого 2011 року №49" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 02.12.2013 на електронну адресу: legkov@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Проект постанови КМУ "Про внесення змін до Порядку відомчої реєстрації та ведення обліку великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів"

Просимо розглянути проект постанови КМУ "Про внесення змін до Порядку відомчої реєстрації та ведення обліку великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 29.11.2013 на електронну адресу: legkov@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]