22 листопада 2013

Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці про проект Закону України про внесення зміни до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії іх соціального захисту"

Просимо надати пропозиції стосовно проекту Закону України про внесення зміни  до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії іх соціального захисту" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 04.12.2013 на електронну адресу: tanya@fpsu.org.ua, anel@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Проект постанови КМУ "Про утворення Державної установи "Всеукраїнська телефонна "гаряча лінія" з питань захисту сімей з дітьми"

Просимо розглянути проект постанови КМУ "Про утворення Державної установи "Всеукраїнська телефонна "гаряча лінія" з питань захисту сімей з дітьми" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 26.11.2013 на електронну адресу: anel@fpsu.org.ua , iva@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Комітет Верховної Ради України у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування"

Просимо надати пропозиції стосовно проекту Закону України про внесення змін  до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 27.11.2013 на електронну адресу: prihodko@fpsu.org.ua,   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Наказ Міністерства молоді та спорту України "Про затвердження Змін до наказу Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту від 23 вересня 2005 року №2097"

Просимо розглянути наказ Міністерства молоді та спорту України "Про затвердження Змін до наказу Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту від 23 вересня 2005 року №2097" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 28.11.2013 на електронну адресу: anel@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]