21 листопада 2013

Наказ Міністерства охорони здоров'я України "Про затвердження Положення про порядок ведення бази даних медичних комісій з огляду кандидатів у водії та водіів транспортних засобів та виданих ними медичних довідок щодо придатності до керування транспортним

Просимо розглянути наказ Міністерства охорони здоров'я України "Про затвердження Положення про порядок ведення бази даних медичних комісій з огляду кандидатів у водії та водіів транспортних засобів та виданих ними медичних довідок щодо придатності до керування транспортним засобом " (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 25.11.2013 на електронну адресу: legkov@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Наказ Міністерства охорони здоров'я України "Про затвердження нормативно-правових актів щодо допуску особи за станом здоров'я для роботи на судні"

Просимо розглянути наказ Міністерства охорони здоров'я України "Про затвердження нормативно-правових актів щодо допуску особи за станом здоров'я для роботи на судні" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 25.11.2013 на електронну адресу: legkov@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Проект Закону України про внесення зміни до статті 21 Закону України "Про Державну службу спеціального зв'язку та захисту інформації України"

Просимо розглянути проект Закону України про внесення зміни до статті 21 Закону України "Про Державну службу спеціального зв'язку та захисту інформації України" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 25.11.2013 на електронну адресу: anel@fpsu.org.ua, legkov@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]