20 листопада 2013

Проект наказу Міністерства соціальної політики України "Про затвердження порядку видачі та форм документів про підтвердження результатів неформального професійного навчання осіб за робітничими професіями"

Просимо розглянути проект наказу Міністерства соціальної політики України "Про затвердження порядку видачі та форм документів про підтвердження результатів неформального професійного навчання осіб за робітничими професіями" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 20.11.2013 на електронну адресу: koldog@fpsu.org.ua,    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Проект постанови КМУ "Про внесення змін до Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки "

Просимо розглянути проект постанови КМУ "Про внесення змін до Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки " (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 28.11.2013 на електронну адресу: legkov@fpsu.org.ua,    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Наказ Міністерства доходів і зборів України "Про затвердження формату та порядку подання документів в електронній формі для проведення електронної перевірки"

Просимо розглянути наказ Міністерства доходів і зборів України "Про затвердження формату та порядку подання документів в електронній  формі для проведення електронної  перевірки" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 21.11.2013 на електронну адресу: krivoy@fpsu.org.ua,    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Проект постанови КМУ "Питання Київського національного університету імені Тараса Шевченка"

Просимо надати пропозиції стосовно проекту постанови КМУ "Питання Київського національного університету імені Тараса Шевченка" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 22.11.2013 на електронну адресу: anel@fpsu.org.ua,   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці про проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування"

Просимо надати пропозиції стосовно проекту Закону України про внесення змін  до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 02.12.2013 на електронну адресу: prihodko@fpsu.org.ua,   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]