15 листопада 2013

Проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо приведення законодавства у відповідність до Закону України "Про адміністративні послуги"

Просимо розглянути проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо приведення законодавства у відповідність до Закону України "Про адміністративні послуги" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 20.11.2013 на електронну адресу: tanya@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Наказ Міністерства енергетики та вугільної промисловості України "Про внесення змін до Положення про відомчу воєнізовану охорону Міністерства палива та енергетики України"

Просимо розглянути наказ Міністерства енергетики та вугільної промисловості України "Про внесення змін до Положення про відомчу воєнізовану охорону Міністерства палива та енергетики України" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 19.11.2013 на електронну адресу: legkov@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Проект Закону України "Про зовнішню трудову міграцію"

Просимо розглянути проект Закону України "Про зовнішню трудову міграцію" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 17.11.2013 на електронну адресу: tanya@fpsu.org.ua, koldog@fpsu.org.ua, shilov@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Проект Закону України "Про затвердження Загальнодержавної програми розвитку соціального житла на 2015-2021 роки"

Просимо розглянути проект Закону України "Про затвердження Загальнодержавної програми розвитку соціального житла на 2015-2021 роки"(додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 18.11.2013 на електронну адресу: anel@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Наказ Міністерства охорони здоров'я України "Про затвердження Порядку транспортування новонароджених дітей високого перинатального ризику в Україні"

Просимо розглянути наказ Міністерства охорони здоров'я України "Про затвердження Порядку транспортування новонароджених дітей високого перинатального ризику в Україні"(додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 21.11.2013 на електронну адресу: legkov@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]