13 листопада 2013

Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці про проект Закону України про внесення змін до статті 129 Закону України "Про судоустрій і статус суддів"

Просимо надати пропозиції стосовно проекту Закону України про внесення зміни до статті 129 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 20.11.2013 на електронну адресу: tanya@fpsu.org.ua,   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України "Про затвердження Змін до Правил випробувань племінних коней рисистих, верхових і ваговозних порід на іподромах України"

Просимо розглянути наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України "Про затвердження Змін до Правил випробувань племінних коней рисистих, верхових і ваговозних порід на іподромах України" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 15.11.2013 на електронну адресу: prihodko@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Наказ Міністерства інфраструктури України "Про внесення змін до Положення про відомчі заохочувальні відзнаки Міністрерства інфраструктури України"

Просимо розглянути наказ Міністерства інфраструктури України "Про внесення змін до Положення про відомчі заохочувальні відзнаки Міністрерства інфраструктури України" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 15.11.2013 на електронну адресу: yulia@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці про проект Закону України про внесення зміни до статті 2 Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності "

Просимо надати пропозиції стосовно проекту Закону України про внесення зміни до статті 2 Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 20.11.2013 на електронну адресу: tanya@fpsu.org.ua,   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці щодо пропозицій стосовно проектів законів України

Просимо надати пропозиції стосовно проектів законів України : про ратифікацію Угоди між Україною та Державою Ізраїль про соціальне забезпечення ; про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2013 рік"; про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування; про внесення змін до Податкового кодексу України" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 20.11.2013 на електронну адресу: prihodko@fpsu.org.ua, anel@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Верховна Рада України з питань соціальної політики та праці "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування"

Просимо надати пропозиції стосовно законопроектів "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" щодо покращення стану розрахунків державних вугледобувних підприемств з Пенсійним фондом України(реєстр. № 3488) , та "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" щодо  розрахунків державних вугледобувних підприемств з Пенсійним фондом України (реєстр.№3488-1) (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 20.11.2013 на електронну адресу: prihodko@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]