11 листопада 2013

Проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів з метою вдосконалення відносин у сфері житлово-комунальних послуг"

Просимо розглянути проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів з метою вдосконалення відносин у сфері житлово-комунальних послуг" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 15.11.2013 на електронну адресу: anel@fpsu.org.ua , tanya@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Комітет Верховної Ради України у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів про внесення змін до Закону України "Про пенсії за особливі заслуги перед Україною" та про внесення змін до деяких законів України (щодо єдиного принципу нарахування пенсії)

Просимо висловити свою позицію щодо внесення змін до Закону України "Про пенсії за особливі заслуги перед Україною"(щодо нагородження грамотами Верховної Ради України) та про внесення змін до деяких законів України (щодо єдиного принципу нарахування пенсії) (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 15.11.2013 на електронну адресу: prihodko@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці про внесення змін до Закону України "Про екстрену медичну домопогу"

Просимо розглянути проект  Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці про внесення змін до  Закону  України "Про екстрену медичну домопогу"(додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 20.11.2013 на електронну адресу: anel@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків

Просимо розглянути проект Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 20.11.2013 на електронну адресу: yulia@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Наказ Міненерговугілля України "Про затвердження Вимог до роботодавців щодо захисту працівників від шкідливого впливу електромагнітних полів"

Просимо розглянути наказ Міненерговугілля України "Про затвердження Вимог до роботодавців щодо захисту працівників від шкідливого впливу електромагнітних полів" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 20.11.2013 на електронну адресу: legkov@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]