05 листопада 2013

Проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообо'язкове державне соціальне страхування"

Просимо розглянути проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообо'язкове державне соціальне страхування" (щодо покращення стану розрахуків державних вугледобувних підприємств з Пенсійним фондом України (реєстр. №3488 від 24.10.2013р.)(додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 08.11.2013 на електронну адресу:  prihodko@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Проект Закону України " Про судово-експертну діяльність в Україні"

Просимо розглянути проект Закону України " Про судово-експертну діяльність в Україні" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 20.11.2013 на електронну адресу:  tanya@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Проект постанови КМУ "Про внесення змін до Порядку надання спеціальних дозволів на користування надрами"

Просимо розглянути проект постанови КМУ "Про внесення змін до Порядку надання спеціальних дозволів на користування надрами" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 08.11.2013 на електронну адресу:  koldog@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Наказ Міністерства соціальної політики України "Про затвердження Типового положення про відділення денного догляду для дітей-інвалідів"

Просимо розглянути наказ Міністерства соціальної політики України "Про затвердження Типового положення про відділення денного догляду для дітей-інвалідів" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 08.11.2013 на електронну адресу:  anel@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]