01 листопада 2013

Проект наказу Міністерства юстиції України "Про внесення змін до Переліку видів документів, пов'язаних із забезпеченням соціального захисту громадян, що мають надходити до архівних установ у разі ліквідації підприємств, установ, організацій, які належать

Проект наказу Міністерства юстиції України "Про внесення змін до Переліку видів документів, пов'язаних із забезпеченням соціального захисту громадян, що мають надходити до архівних установ у разі ліквідації підприємств, установ, організацій, які належать до джерел формування Національного архівного фонду"

 

Лист із зауваженнями та пропозиціями  додається

[ Детальніше... ]

Указ Президента України "Про План заходів щодо реалізації у 2014 році положень Стратегії державної кадрової політики на 2012-2020 роки"

Просимо розглянути указ Президента України "Про План заходів щодо реалізації у 2014 році положень Стратегії державної кадрової політики на 2012-2020 роки" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 01.11.2013 на електронну адресу: yulia@fpsu.org.ua, koldog@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Наказ Міністерства енергетики та вугільної промисловості України "Правила охорони праці у ливарному виробництві"

Просимо розглянути Наказ Міністерства енергетики та вугільної промисловості України "Правила охорони праці у ливарному виробництві" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 08.11.2013 на електронну адресу: legkov@fpsu.org.uaдля узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Проект постанови КМУ "Про вдосконалення умов оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери"

Просимо розглянути проект постанови КМУ "Про вдосконалення умов оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 05.11.2013 на електронну адресу: mlg@fpsu.org.uaдля узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]