жовтня 2013

31 жовтня 2013

Наказ Міністерства соціальної політики України "Про затвердження Порядку сертифікації технічних засобів реабілітації"

Просимо розглянути наказ Міністерства соціальної політики України "Про затвердження Порядку сертифікації технічних засобів реабілітації" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 06.11.2013 на електронну адресу: legkov@fpsu.org.uaдля узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Проект постанови КМУ "Про утворення Державної установи "Всеукраїнська телефонна "гаряча лінія" з питань захисту сімей і дітей"

Просимо розглянути проект постанови КМУ "Про утворення Державної установи "Всеукраїнська телефонна "гаряча лінія" з питань захисту сімей і дітей" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 05.11.2013 на електронну адресу: anel@fpsu.org.ua, iva@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Наказ МОЗ України "Про затвердження Порядку перевірки заяви та документів, поданих для отримання спеціального дозволу на зайняття народною медициною (цілительством)"

Просимо розглянути наказ МОЗ України "Про затвердження Порядку перевірки заяви та документів, поданих для отримання спеціального дозволу на зайняття народною медициною (цілительством)" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 01.11.2013 на електронну адресу: legkov@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Проект постанови КМУ "Про затвердження нормативу забезпечення стаціонарною медичною допомогою"

Просимо розглянути проект постанови КМУ "Про затвердження нормативу забезпечення стаціонарною медичною допомогою" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 05.11.2013 на електронну адресу: legkov@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

30 жовтня 2013

Проект Наказу Міністерства соціальної політики України "Про затвердження форм та порядку видачі документів про підтвердження результатів неформального професійного навчання"

Просимо розглянути проект Наказу Міністерства соціальної політики України "Про затвердження форм та порядку видачі документів про підтвердження результатів неформального професійного навчання" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 04.11.2013 на електронну адресу: koldog@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Проект Розпорядження КМУ Про схвалення Концепції Державної цільової програми щодо формування та реалізації державної кадрової політики на період до 2020 року

Просимо розглянути проект  Розпорядження КМУ  "Про схвалення Концепції Державної цільової програми щодо формування та реалізації державної кадрової політики на період до 2020 року" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 31.10.2013 на електронну адресу: yulia@fpsu.org.ua,koldog@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

29 жовтня 2013

Проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо підвищення соціальних гарантій найманих працівників)"

Просимо розглянути проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо підвищення соціальних гарантій найманих працівників)» (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 30.10.2013 на електрону адресу: tubelec@fpsu.org.ua, makogonyuk@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

 

 

[ Детальніше... ]

22 жовтня 2013

Засідання СПО об’єднань профспілок від 17 жовтня 2013 року

Рішення № 10-1 "Про позицію СПО об"єднань профспілок щодо проекту Указу Президента України "Про деякі заходи з  оптимізації системи центральних органів виконавчої влади";

Рішення № 10-2 "Про створення  робочої групи СПО об’єднань профспілок з опрацювання проблемних питань пенсійного забезпечення (проектів нормативно-правових актів) та підготовки узгоджених  пропозицій";

Рішення № 10-3.1. різне "Інформація про розгляд робочою групою СПО об’єднань профспілок запиту Мінсоцполітики щодо можливих змін у позиції профспілкової сторони стосовно неузгоджених положень проекту Генеральної угоди на 2013-2015 рр., віднесених до Таблиці розбіжностей" (додаток).

 

 

[ Детальніше... ]