23 вересня 2013

Міністерство соціальної політики інформує

Про укладення Генеральної угоди на новий строк (додається)

[ Детальніше... ]

Проект указу Президента України «Про План заходів щодо реалізації у 2014 році положень Стратегії державної кадрової політики на 2-12-2020 роки»

Просимо розглянути проект указу Президента України «Про План заходів щодо реалізації у 2014 році положень Стратегії державної кадрової політики на 2-12-2020 роки», внесеного Національним агентством  України  з питань Державної служби (додається).

У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 08.10.2013 на електрону адресу: nikituk@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді.

За дорученням першого заступника

  Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Проект Закону України «Про внесення змін до деяких законів України, пов’язаних з діяльністю Міністерства юстиції України, Державної архівної служби України, Державної реєстраційної служби України, у зв'язку з прийняттям Закону України «Про адміністративні

На засіданні Уряду від 18.09.2013 р. було розглянуто внесений Міністерством юстиції України проект Закону України «Про внесення змін до деяких законів України, пов’язаних з діяльністю Міністерства юстиції України, Державної архівної служби України, Державної реєстраційної служби України, у зв'язку з прийняттям Закону України «Про адміністративні послуги», яким передбачається внесення змін до статей 16 та 17 Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності».

         Просимо у строк до 26.09.2013 р. надати свої зауваження та пропозиції на електронну адресу mansur@fpsu.gov.ua, щодо запропонованих Мін’юстом змін до Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» (витяг із законопроекту додається).

[ Детальніше... ]

Проект Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо застосування контракту як особливої форми трудового договору»

Просимо розглянути проект Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо застосування контракту як особливої форми трудового договору»  (реєстр. №3196, від 05.09.2013), внесеного народним депутатом України Вознюком Ю.В. (додається).

У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 06.10.2013 на електронну адресу: riabtseva@fpsu.org.ua, nefodova@fpsu.org.uaдля узагальнення та підготовки відповіді.

За дорученням першого заступника

  Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо усунення дискримінації у пенсійному забезпеченні громадян України»

Просимо розглянути проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо усунення дискримінації у пенсійному забезпеченні громадян України»  (реєстр. №3223, від 09.09.2013), внесеного народним депутатом України Мирним О.Б. (додається).

У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 25.09.2013 на електронну адресу: prihodko@fpsu.org.ua, spop@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді.

За дорученням першого заступника

  Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2009 року №268»

Просимо розглянути проект постанови Кабінету Міністрів України  «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2009 року №268», внесеного Держгірпромнаглядом України (додається).

У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 25.09.2013 на електрону адресу: m.tyagay@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді.

За дорученням першого заступника

  Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування»

Просимо розглянути проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», внесеного Міністерством освіти і науки  України (додається).

У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 25.09.2013 на електрону адресу: riabtseva@fpsu.org.ua, nefodova@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді.

За дорученням першого заступника

  Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Проект наказу «Про затвердження положення про Комісію з питань розгляду матеріалів про визначення учасників бойових дій У Державній службі спеціального зв’язку та захисту інформації України та Інструкції про порядок видачі посвідчень учасників бойових дій

Просимо розглянути проект наказу «Про затвердження положення про Комісію з питань розгляду матеріалів про визначення учасників бойових дій У Державній службі спеціального зв’язку та захисту інформації України та Інструкції про порядок видачі посвідчень учасників бойових дій, нагрудних знаків «Ветеран війни – учасник бойових дій» і листів талонів на право одержання ветераном війни і особою, на яку поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», проїзних квитків з 50-відсотковою знижкою їх вартості у Державній службі спеціального зв’язку та захисту інформації України», внесеного Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації України (додається).

У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 24.09.2013 на електрону адресу: ostapenko@fpsu.org.ua, anel@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді.

За дорученням першого заступника

  Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Проект наказу «Про внесення змін до методики визначення прожиткового мінімуму на одну особу та для осіб, які відносяться до основних соціальних і демографічних груп населення»

Просимо розглянути проект наказу «Про внесення змін до методики визначення прожиткового мінімуму на одну особу та для осіб, які відносяться до основних соціальних і демографічних груп населення», внесеного Мінсоцполітики України (додається).

У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 23.09.2013 на електрону адресу: malegic@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді.

За дорученням першого заступника

  Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про державне регулювання діяльності у сфері трансферу технологій»

Просимо розглянути проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про державне регулювання діяльності у сфері трансферу технологій», внесеного Міністерством освіти і науки  України (додається).

У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 25.09.2013 на електрону адресу: lobchenko@fpsu.org.ua, omorozova@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді.

За дорученням першого заступника

  Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]