19 вересня 2013

Проект наказу «Про заміщення в мирний час в Управлінні державної охорони України окремих військових посад цивільними особами»

Просимо розглянути проект наказу «Про заміщення в мирний час в Управлінні державної охорони України окремих військових посад цивільними особами», внесеного Управлінням державної охорони України (додається).

У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 24.09.13 на електрону адресу: riabtseva@fpsu.org.ua, nefodova@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді.

За дорученням першого заступника

  Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку видачі підтвердження для ввезення в Україну насіння і садивного матеріалу сортів рослин для селекційних, дослідних робіт і експонування»

Просимо розглянути проект постанови Кабінету Міністрів України  «Про затвердження Порядку видачі підтвердження для ввезення в Україну насіння і садивного матеріалу сортів рослин для селекційних, дослідних робіт і експонування», внесеного Державною інспекцією сільського господарства України (додається).

У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 22.09.13 на електрону адресу: prihodko@fpsu.org.ua, spop@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді.

За дорученням заступника

  Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.В.

[ Детальніше... ]