12 вересня 2013

Проект наказу Міненерговугілля «Про затвердження Правил охорони праці під час одержання та переробки порошків магнію та його сплавів»

Просимо розглянути проект наказу Міненерговугілля «Про затвердження Правил охорони праці під час одержання та переробки порошків магнію та його сплавів», внесеного Держгірпромнаглядом України (додається, порядок).

У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 19.09.2013 на електрону адресу: m.tyagay@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді.

За дорученням заступника

  Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект наказу «Про затвердження нормативно-правових актів з питань виконання функцій державного контролю посадовими особами Державної інспекції України з питань праці та її територіальних органів»

Просимо розглянути проект наказу «Про затвердження нормативно-правових актів з питань виконання функцій державного контролю посадовими особами Державної інспекції України з питань праці та її територіальних органів», внесеного Мінсоцполітики України (додається, порядок).

У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 12.09.2013 на електрону адресу: riabtseva@fpsu.org.ua, nefodova@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді.

За дорученням заступника

  Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]