11 вересня 2013

Проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України «Про зайнятість населення» (повторно)

Просимо розглянути проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України «Про зайнятість населення»  (реєстр. №3114, від 22.08.2013), внесеного Кабінетом Міністрів України (додається).

У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 16.09.2013 на електронну адресу: omorozova@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді.

За дорученням заступника

  Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.В.

[ Детальніше... ]

Наказ від 09.09.13 № 787 «Про затвердження Порядку застосування допоміжних репродуктивних технологій в Україні»

Просимо розглянути наказ від 09.09.13 № 787 «Про затвердження Порядку застосування допоміжних репродуктивних технологій в Україні», внесеного МОЗ України  (додається).

У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 12.09.2013 на електрону адресу: prihodko@fpsu.org.ua, spop@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді.

За дорученням заступника

  Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект постанови Кабінету Міністрів України «Питання оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери»

Просимо розглянути проект постанови Кабінету Міністрів України  «Питання оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», внесеного Мінсоцполітики України (додається).

У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 15.09.2013 на електрону адресу: zubko@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді.

За дорученням заступника

  Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]