09 вересня 2013

Інформує Державна казначейська служба

Державна казначейська служба України на виконання доручення Кабінету Міністрів України та у відповідь на лист Федерації профспілок України від 13.08.2013 поінформувала про стан заборгованості по коштам Фондів соціального страхування (лист додається).

[ Детальніше... ]

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України інформує

Відповідно до законів України "Про застосування спеціальних заходів щодо імпорту в Україну", "Про захист національного товаровиробника від демпінгового імпорту" та на виконання положень Генеральної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні на 2010-2012 роки департамент співробітництва з СОТ та з питань торговельного захисту Міністерства економічного розвитку і торгівлі України повідомляє наступне (листи додаються № 1,   № 2).

[ Детальніше... ]

Проект Закону України «Про внесення зміни до статті 7 Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням» щодо зарахування до страхового стажу періоду в

Просимо розглянути проект Закону України «Про внесення зміни до статті 7 Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням» щодо зарахування до страхового стажу періоду відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку»  (реєстр. №3116, від 22.08.2013), внесеного Кабінетом Міністрів України (додається).

У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 15.09.2013 на електронну адресу: prihodko@fpsu.org.ua, spop@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді.

За дорученням заступника

  Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.В.

[ Детальніше... ]

Проект Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо сприяння розвитку малого підприємництва)»

Просимо розглянути проект Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо сприяння розвитку малого підприємництва)» (реєстр. №3112, від 22.08.2013), внесеного Народним депутатом України Лабунською А.В. (додається).

У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 15.09.2013 на електронну адресу: ostapenko@fpsu.org.ua, anel@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді.

За дорученням заступника

  Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.В.

[ Детальніше... ]

Проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення процедури державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичних осіб-підприємців» (доопрацьований)

Просимо розглянути проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення процедури державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичних осіб-підприємців» (доопрацьований) (реєстр. №2409, від 23.08.2013), внесеного Кабінетом Міністрів України (додається).

У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 15.09.2013 на електронну адресу: krivoy@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді.

За дорученням заступника

  Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.В.

[ Детальніше... ]

Проект Закону України «Про внесення зміни до розділу VI «Прикінцеві та перехідні положення» Бюджетного кодексу України» (щодо розмірів посадових окладів (тарифних ставок) у штатному розписі працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюдж

Просимо розглянути проект Закону України «Про внесення зміни до розділу VI «Прикінцеві та перехідні положення» Бюджетного кодексу України» (щодо розмірів посадових окладів (тарифних ставок) у штатному розписі працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери) (реєстр. №3118, від 23.08.2013), внесеного Народним депутатом України Дерев’янком Ю.Б. (додається).

У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 19.09.2013 на електронну адресу: ostapenko@fpsu.org.ua, anel@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді.

За дорученням заступника

  Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.В.

[ Детальніше... ]