05 вересня 2013

Проект наказу Мінекоресурсів України «Про затвердження Порядку роботи комісії з установлення стажу наукової роботи»

Просимо розглянути проект наказу Мінекоресурсів України «Про затвердження Порядку роботи комісії з установлення стажу наукової роботи», внесеного НТСР  (додається).

У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 11.09.2013 на електрону адресу: omorozova@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді.

За дорученням заступника

  Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект Закону України «Про внесення змін до статті 5 Закону України «Про судовий збір» (щодо соціальних виплат)

Просимо розглянути проект Закону України «Про внесення змін до статті 5 Закону України «Про судовий збір» (щодо соціальних виплат) (реєстр. №3113, від 22.08.2013), внесеного Кабінетом Міністрів України  (додається).

У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 11.09.2013 на електронну адресу: riabtseva@fpsu.org.ua, nefodova@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді.

За дорученням заступника

  Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.В.

[ Детальніше... ]

Проект наказу «Про моніторинг клінічних індикаторів якості медичної допомоги»

Просимо розглянути проект наказу «Про моніторинг клінічних індикаторів якості медичної допомоги», внесеного МОЗ України (додається).

У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 05.09.2013 на електрону адресу: prihodko@fpsu.org.ua, spop@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді.

За дорученням заступника

  Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]