27 серпня 2013

Проект Закону України «Про визнання таким, що втратив чинність, Закону України «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи»

Просимо розглянути проект Закону України «Про визнання таким, що втратив чинність, Закону України «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи» (реєстр. №3076, від 14.08.2013) внесеного Народним депутатом України Павловським А.М.(додається).

У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 28.08.2013 на електронну адресу: denis@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді.

За дорученням заступника

  Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.В.

[ Детальніше... ]

Проект наказу «Про затвердження Порядку обміну інформацією між Міністерством доходів і зборів України, Пенсійним фондом України та фондами загальнообов’язкового державного соціального страхування»

Просимо розглянути проект наказу «Про затвердження Порядку обміну інформацією між Міністерством доходів і зборів України, Пенсійним фондом України та фондами загальнообов’язкового державного соціального страхування», внесеного Міністерством доходів і зборів України (додається).

У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 29.08.2013 на електрону адресу: prihodko@fpsu.org.ua, spop@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді.

За дорученням заступника

  Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про перенесення робочих днів у 2014 році»

Просимо розглянути проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про перенесення робочих днів у 2014 році», внесеного Мінсоцполітики України (додається).

У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 31.08.2013 на електрону адресу: nikituk@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді.

За дорученням заступника

  Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2011 р. №1381»

Просимо розглянути проект постанови Кабінету Міністрів України  «Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2011 р. №1381», внесеного  МінсоцполітикиУкраїни (додається).

У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 28.08.2013 на електрону адресу: anel@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді.

За дорученням заступника

  Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]