19 серпня 2013

Проект наказу Міненерговугілля України «Про затвердження Правил охорони праці на підприємствах з виробництва шин та гумових виробів»

Просимо розглянути проект наказу Міненерговугілля України «Про затвердження Правил охорони праці на підприємствах з виробництва шин та гумових виробів», внесеного Держгірпромнаглядом України (додається).

У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 26.08.2013 на електрону адресу: m.tyagay@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді.

За дорученням заступника

  Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект наказу «Про затвердження Порядку зарахування в рахунок майбутніх платежів єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування або повернення надміру та/або помилково сплачених коштів»

Просимо розглянути проект наказу «Про затвердження Порядку зарахування в рахунок майбутніх платежів єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування або повернення надміру та/або помилково сплачених коштів», внесеного Міністерством доходів і зборів України (додається).

У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 20.08.2013 на електрону адресу: prihodko@fpsu.org.ua, spop@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді.

За дорученням заступника

  Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]