20 травня 2013

Проект Закону України «Про затвердження Загальнодержавної цільової соціальної рпограми протидії ВІЛ- інфекції/Сніду на 2014-2018 роки»

Просимо розглянути проект Закону України «Про затвердження Загальнодержавної цільової соціальної рпограми протидії ВІЛ- інфекції/Сніду на 2014-2018 роки», внесеного Міністерством охорони здоров’я України (додається).

У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 23.05.2013 на електронну адресу: m.tyagay@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді.

За дорученням першого заступника

  Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Проект постанови «Про внесення змін до деяких постанов правління Пенсійного фонду України щодо добровільної участі у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування»

Просимо розглянути проект постанови «Про внесення змін до деяких постанов правління Пенсійного фонду України щодо добровільної участі у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування», внесеного Пенсійним фондом України (додається).

У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 20.05.2013 на електронні адреси: prihodko@fpsu.org.ua, spop@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді.

За дорученням першого заступника

  Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]