15 травня 2013

Проект Закону України «Про внесення змін до статті 4 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування»

Просимо розглянути проект Закону України «Про внесення змін до статті 4 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», внесеного Пенсійним фондом України (додається).

У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 16.05.2013 на електронні адреси: prihodko@fpsu.org.ua, spop@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді.

За дорученням першого заступника

  Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Робота над укладенням Генеральної угоди триває

Секретаріатом Кабінету Міністрів України надано доручення № 17136/73/1-12 від 04.05.2013 щодо стану підготовки до укладення Генеральної угоди на новий строк (додається).

[ Детальніше... ]

Проект наказу «Про затвердження Змін до Прядку регулювання діяльності автостанцій»

Просимо розглянути проект наказу «Про затвердження Змін до Прядку регулювання діяльності автостанцій», внесеного Міністерством інфраструктури України (додається).

У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 17.05.2013 на електронні адреси: twtre@fpsu.org.ua, ostapenko@fpsu.org.ua, anel@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді.

За дорученням першого заступника

  Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]