30 квітня 2013

30 квітня 2013

Проект наказу «Про внесення змін до наказу Міністерства екології та природних ресурсів україни від 16.05.2012 № 263» (щодо підвищення оплати праці)

Просимо розглянути проект наказу «Про внесення змін до наказу Міністерства екології та природних ресурсів україни від 16.05.2012 № 263» (щодо підвищення оплати праці), внесеного Мінекології та природних ресурсів України (додається).

У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 07.05.2013 на електронні адреси: apk@fpsu.org.ua, для узагальнення та підготовки відповіді.

За дорученням першого заступника

  Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Проект постанови КМУ «Про встановлення розміру допомоги на поховання і компенсації матеріальних витрат на ритуальні послуги та спорудження надгробка у разі загибелі (смерті) особи рядового чи начальницького складу служби цивільного захисту...

Просимо розглянути проект постанови Кабінету Міністрів України «Про встановлення розміру допомоги на поховання і компенсації матеріальних витрат на ритуальні послуги та спорудження надгробка у разі загибелі (смерті) особи рядового чи начальницького складу служби цивільного захисту під час виконання службових обов’язків членам її сім’ї, або особі яка здійснила її поховання», внесеного Державною службою України з надзвичайних ситуацій (додається).

У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 30.04.2013 на електронні адреси: profsgos@fpsu.org.ua, ostapenko@fpsu.org.ua, anel@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді.

За дорученням першого заступника

  Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Проект наказу «Про затвердження Методики розрахунку тарифів на перевезення пасажирів залізничним транспортом»

Просимо розглянути проект наказу «Про затвердження Методики розрахунку тарифів на перевезення пасажирів залізничним транспортом», внесеного Мінінфраструктури України (додається).

У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 30.04.2013 на електронні адреси: ostapenko@fpsu.org.ua, anel@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді.

За дорученням першого заступника

  Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]