25 квітня 2013

Проект наказу Мінсоцполітики України «Про затвердження Порядку надання роботодавцями територіальним органам Держслужби зайнятості інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянніпрацевлаштуванню»

Просимо розглянути проект наказу «Про затвердження Порядку надання роботодавцями територіальним органам Держслужби зайнятості інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню», внесеного Мінcоцполітики України (додається).

У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 29.04.2013 на електронну адресу: erasov@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді.

За дорученням першого заступника

  Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Проект наказу Мініфраструктури України «Про затвердження Методики розрахунку тарифів на перевезення пасажирів денними швидкісними поїздами класу Інтерсіті+ (ІС+)»

Просимо розглянути проект наказу «Про затвердження Методики розрахунку тарифів на перевезення пасажирів денними швидкісними поїздами класу Інтерсіті+ (ІС+)», внесеного Мінінфраструктури України (додається).

У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 25.04.2014 на електронні адреси: ostapenko@fpsu.org.uaanel@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді.

За дорученням першого заступника

  Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Проект Закону України «Про внесення змін до статті 5 Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям»

Просимо розглянути проект Закону України «Про внесення змін до статті 5 Закону України  «Про  державну  соціальну  допомогу малозабезпеченим сім'ям», розроблений на виконання Генеральної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні на 2010-2012 роки та внесеного Мінсоцполітики України (додається).

У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 26.04.2014 на електронні адреси: ostapenko@fpsu.org.ua, anel@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді.

За дорученням першого заступника

  Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Проект Закону України «Про загальнообов'язкове державне медичне страхування»

Просимо розглянути проект Закону України  «Про загальнообов'язкове державне медичне страхування», внесеного Народними депутатами України Дудкою В.В., Бахтеєва Т.Д., Шипком А.Ф., Кісе А.І., Біловолом О.М., Фабрикантом С.С. (реєстр № 2597-1 від 05.04.13), (додається).

У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 26 квітня 2013р.  на електронні адреси: prihodko@fpsu.org.ua, spop@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді.

 

За дорученням першого заступника

  Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Проект Закону України «Про поліпшення матеріального становища членів сімей учасників бойових дій»

Просимо розглянути проект Закону України «Про поліпшення матеріального становища членів сімей учасників бойових дій», внесеного Народними депутатами Куніциним С.В. та Сушкевичем В.М. (реєстр № 2782 від 11.04.2013), (додається)
У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 25.04.2014 на електронні адреси: ostapenko@fpsu.org.ua, anel@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді.

За дорученням першого заступника

Голови СПО об'єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Проект Закону України «Про затвердження Загальнодержавної програми розвитку соціального житла на 2013-2019 роки»

 Просимо розглянути проект Закону України «Про затвердження Загальнодержавної програми розвитку соціального житла на 2013-2019 роки»,  розробленого Мінрегіон України на виконання підпункту 1 пункту 4 розділу IV «Прикінцевих положень» Закону України «Про житловий фонд соціального призначення» (додається).

У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 25 квітня 2013р.  на електронні адреси: ostapenko@fpsu.org.ua, anel@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді.

За дорученням заступника

  Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]