24 квітня 2013

ФПУ звернулась до Верховної Ради України з проханням підтримати пропозиції профспілок до законопроекту № 2835

Верховною Радою України 18 квітня 2013 року за скороченою процедурою прийнято у першому читанні проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з проведенням адміністративної реформи", реєстр. № 2835.

Законопроектом передбачається ряд правових норм, які включають єдиний соціальний внесок до Податкового кодексу, незважаючи на досвід Російської Федерації щодо включення страхових внесків до системи податків, що призвело до негативних наслідків у сфері соціального страхування та пенсійного забезпечення.

 Законопроектом ліквідовується державний нагляд у сфері загальнообов’язкового державного соціального страхування за збором та веденням обліку єдиного внеску, а органи доходів і зборів пропонується залишити безконтрольними органами.

З метою недопущення включення єдиного соціального внеску до Податкового кодексу та забезпечення ефективного державного нагляду у цій сфері, захисту прав первинних профспілкових організацій Федерація профспілок України звернулась до комітетів Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці і у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів підтримати пропозиції профспілок, що додаються, при доопрацюванні та остаточному прийнятті закону.

 

 

Департамент соціального діалогу

та соціального страхування

апарату ФПУ

[ Детальніше... ]