05 лютого 2013

Проект Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо справляння плати за землю)»

 На сайті Міністерства фінансів України розміщено законопроект «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо справляння плати за землю)», який передбачає внесення змін до Податкового кодексу щодо плати за землю.

Відповідно до цього проекту Міністерство фінансів України, зокрема пропонує збільшити ставки податку на землю.

Мінфін пояснює, що запровадження запропонованих законопроектом змін сприятиме реалізації основного принципу державної податкової політики, а саме принципу рівності усіх платників перед законом та недопущення будь-яких проявів податкової дискримінації. Також прогнозним результатом реалізації запропонованих заходів є збільшення надходжень до місцевих бюджетів.

Водночас з прийняттям цього законопроекту необхідно буде заплатити приблизно в 3 рази більше податку на землю, що може стати фінансово обтяжливим для окремих категорій платників податків з невисокими доходами.

Наразі ФПУ готує зауваження до проекту «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо справляння плати за землю для направлення їх до Мінфіну і пропонує долучитися до такої роботи, надіславши аргументовані зауваження та пропозиції до даного проекту на електронну адресу: nalog@fpsu.org.uaЦя  до 8 лютого ц.р.

 

 

Довідково : зазначений законопроект знаходиться на сайті Мінфіну.

 

 

Аналіз впливу регуляторного акту до проекту Закону 

 

Порівняльна таблиця

 

 

Департамент бюджетної політики та соціального захисту

[ Детальніше... ]